Leshoj Banese Me Qira 250euro

Publikuar: Korrik 5, 2014 9:47 pm | Nga: Erzen | Çmimi: 250 | Tel.: 045 430 366

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

lESHOJE BANESEN ME QIRA NE TOKE BASHQE. Banesa gjendet 100 metra afer parkut te Toke Bashqes,eshte ne nje vend te qet, air te paster. Banesa eshte ne katin e 5 ,dhe ka nje dhome gjumi-sallon,kuzhin,koridor,banjo me wc ,trepezari dhe ballkon. Banesa ka parking te rrethuar dhe e ka shume afer Eulexin me sigurim 24 oresh dmth edhe parkingu eshte i siguruar! ?Ne ate vend eshte vetem kjo ndertese mth eshte shume qete, ndertesa ka edhe minimarketin perfuni nderteses, ka si lloj lumi ,ka fushe te tenisit eshte staza qe mundesh me hec deri ne Germi etj. Banesa eshte me mobilje te reja. Ndertesa ka ashencor me qip. Deri me tani kush ka banu aty te gjith kan qene shume te knaqur!

Per me shume info kontakto ne 045-430-366 Erzeni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39