LESHOJ.BANESE.ME.QIRA

Emri Kontaktues: amira | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044235753ose044164967 | Data e Publikimit: 13.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj.banese.me.qira.ne.lagjen.dardanija.ne.prishtine.perball.ores.ne.kurriz.banesa.eshte.1dhomeshe.ka.kuzhinen.e.ndare.veq.si.dhe.ka.zhpajz.e.terase.e.tera.eshte.e.mobiluar.dhe.e.gatshme.per.banim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 5 =