LESHOJ.BANESE.ME.QIRA

Publikuar: Qershor 13, 2014 1:49 pm | Nga: amira | Tel.: 044235753ose044164967

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj.banese.me.qira.ne.lagjen.dardanija.ne.prishtine.perball.ores.ne.kurriz.banesa.eshte.1dhomeshe.ka.kuzhinen.e.ndare.veq.si.dhe.ka.zhpajz.e.terase.e.tera.eshte.e.mobiluar.dhe.e.gatshme.per.banim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39