Leshoj Banese me qira ne Fushe Kosove

Publikuar: Korrik 21, 2015 3:19 pm | Nga: Shemsi Maloku | Tel.: 0037744890361n ose 0038649900029

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne Fushe Kosove, ndertesa EUROMED, Kati i trete i banimit. Ashensor dhe uje 24 ore. Ka 52m-katrore, Sallon-Kiuzhine, dhome gjumi dhe shpajz…
Banesa eshte komplet e mobiluar ka qene shumicen e kohes per nderkombetar e leshuar, Nga 01.Gusht eshte e lire per Banim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39