Leshoj banese me qira ne Prishtine

Emri Kontaktues: Nina | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 400 241 | Data e Publikimit: 19.09.2017

Leshoj banese me qira 36m2 ne Prishtine. Banesa gjendet ne rrugen Agim Ramadani, prane fakultetit teknik (tek banesat e bardha), kapen me Restaurantin ROUTE 66. Banesa eshte e mobiluar, posedon hapesire parkingu dhe gjendet ne katin e pare.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 9 =