Leshoj Banese me qira per nderkombetare

Emri Kontaktues: Kim | Çmimi: 1000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 000 | Data e Publikimit: 29.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banese me qira per te huaj.Lokaconi Mati 1.Banesa ka 2dhoma te gjumit , kuzhina dhe 2 banjo po ashtu dhe ballkon.Banesa eshte e mobiluar dhe eshte mjaft moderne

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 7 =