leshoj banesen 96 m me qira nga 1 qershori 2014

Emri Kontaktues: Rrustem Berisha | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044203091 dhe 049431769 | Data e Publikimit: 02.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ne fjale gjedet ne kompleksin banesor Roya afer rrethit te Lagjes se Spitalit *Mati 1, Prishtine. Banesa 96 m posedon sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi korridor te madhe, ballkon, nje WC dhe banjo.Eshte e mobiluar pjeserisht *70%,

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 6 =