Leshoj banesen dy dhomeshe me qera

Emri Kontaktues: Mehdi Hoxha | Çmimi: 200€ | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 044 147 201 | Data e Publikimit: 12.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e mobiluar,gjendet ne F.Kosove ne rrugen kryesore (afer JYSK-ut ).Banesa ka dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,banjon,koridorin dhe terasen.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 7 =