Lëshoj banesen me qera

Publikuar: Mars 31, 2010 11:55 pm | Nga: Samet Biqkaj | Tel.: 044231741

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira banesën (73m2) në Prishtinë, lagjja “Prishtina e Re” (Pranë ish Farmed-it tash EULEX)ndërtim i ri, kati i III-të (ashensori në funskion 24h). Përbëhet nga 1 dhomë gjumi, kuzhina dhe salloni.Extra e mobiluar.Hapsirë të mjaftueshme për parkim. Ngrohje qendrore nga Termokos.
Per ndërkombëtarë dhe familjarë. Çmimi sipas marrëveshjes.
Tel 044231741

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39