Leshoj banesen me qera

Emri Kontaktues: Shkumbin | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049235462 , 045 850 356 | Data e Publikimit: 25.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana . Banesa eshte 3 dhomeshe plus kuzhina .Banesa gjendet ne katin e 9 kurse lifti punon 24 ore . Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta numra telefoni : 049 235462 dhe 045 850 356

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 2 =