Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs

Emri Kontaktues: Kastriot | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344248277 | Data e Publikimit: 19.06.2018

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne katine e trete dhe ka dy dhoma, banjo dhe shume e pershtatshme per familjar ose studenta.
Cmim te volitshem per muajin korrik dhe gusht dhe duke fillu nga shtatori cmimi eshte me i larte.
Per cdo informat lajmrohu ne telefon ose me shkruani ne viber.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 8 =