Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs

Publikuar: Qershor 19, 2018 11:27 pm | Nga: Kastriot | Çmimi: 240 | Tel.: +38344248277

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne katine e trete dhe ka dy dhoma, banjo dhe shume e pershtatshme per familjar ose studenta.
Cmim te volitshem per muajin korrik dhe gusht dhe duke fillu nga shtatori cmimi eshte me i larte.
Per cdo informat lajmrohu ne telefon ose me shkruani ne viber.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39