Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Emri Kontaktues: Prishtina Estate | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 77 44 77 | Data e Publikimit: 05.12.2014

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, afër fakultetit Teknik Banesa gjindet në katin e parë, dhe ka 60m2, ka sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, vendëparking, e mobiluar komplet..
Qmimi 250 Euro
045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 4 =