Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Publikuar: Dhjetor 5, 2014 1:10 pm | Nga: Prishtina Estate | Çmimi: 400 | Lagjja: Bregu i Diellit | Tel.: 045 77 44 77

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, banesat e ONTEX-it Banesa është në katin e pestë dhe ka 85m2, ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore, oborr, vendëparking, e mobiluar komplet. Ka ujë, rrymë dhe sigurim 24 orë.
Qmimi 400 Euro
045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39