Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Emri Kontaktues: Prishtina Estate | Çmimi: 400€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Bregu i Diellit | Telefoni: 045 77 44 77 | Data e Publikimit: 05.12.2014

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit Lëshoj banesen me qera në Lagjen Bregu i Diellit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, banesat e ONTEX-it Banesa është në katin e pestë dhe ka 85m2, ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore, oborr, vendëparking, e mobiluar komplet. Ka ujë, rrymë dhe sigurim 24 orë.
Qmimi 400 Euro
045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 5 =