Lëshoj banesen me qera në Lagjen Kalabria

Emri Kontaktues: Prishtina Estate | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 77 44 77 | Data e Publikimit: 05.12.2014

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Kalabria Lëshoj banesen me qera në Lagjen Kalabria Lëshoj banesen me qera në Lagjen Kalabria Lëshoj banesen me qera në Lagjen Kalabria

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesen me qera në lagjen Kalabria (kullat e arabëve). Banesa është në katin e VI-të, dhe ka 115m2, ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, dhe është e mobiluar komplet. Ka ujë 24 orë.
Qmimi 300 Euro
045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 5 =