Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

Emri Kontaktues: Prishtina Estate | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 77 44 77 | Data e Publikimit: 05.12.2014

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesen me qera në lagjen Ulpiana (afër Fontanës) Banesa është në katin e I-rë, dhe ka 65m2, ka dhomë dite, kuzhinë ndaras nga dhoma e ditës, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, dhe është e mobiluar komplet.
Qmimi 250 Euro
045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 9 =