Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

Publikuar: Dhjetor 5, 2014 1:27 pm | Nga: Prishtina Estate | Çmimi: 250 | Tel.: 045 77 44 77

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesen me qera në lagjen Ulpiana (afër Fontanës) Banesa është në katin e I-rë, dhe ka 65m2, ka dhomë dite, kuzhinë ndaras nga dhoma e ditës, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, dhe është e mobiluar komplet.
Qmimi 250 Euro
045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39