Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana

| Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 02.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte ne katin e pare, e mobiluar. Banesa ka dy dhoma, nje kuzhine, dy ballkone dhe eshte e mobiluar.
Informatat ne tel. 044 354 123

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 1 =