Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtine

Emri Kontaktues: Lah | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +4523641511 | Data e Publikimit: 17.09.2014

Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtine Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtine Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtine Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira banesë të mobiluar në qendër te Prishtinës, afër mensës se studentëve. Banesa ka dhomë të madhe, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë, ballkon. Ka të rinovuar kuzhinën, banjën, dritaret, dyert, parketin. Po ashtu ka nxehje qendrore, dhe parking. Çmimi sipas marrëveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 3 =