Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines

Publikuar: Shtator 9, 2014 8:27 pm | Nga: Lah | Çmimi: 300 | Tel.: +4523641511

Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira per nje kohe te gjate.Banesa gjindet ne qender te Prishtines afer Menzes se studentave(perballe fakultetit te edukimit),eshte e mobiluar dhe e renovuar.Banesa i ka 2 dhoma te fjetjes,dhome te madhe te dites ,kuzhine dhe ballkon.Ka nxemje qendrore,parkim dhe preferohet per familjar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39