Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines

Emri Kontaktues: Lah | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +4523641511 | Data e Publikimit: 09.09.2014

Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave ne Prishtines

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira per nje kohe te gjate.Banesa gjindet ne qender te Prishtines afer Menzes se studentave(perballe fakultetit te edukimit),eshte e mobiluar dhe e renovuar.Banesa i ka 2 dhoma te fjetjes,dhome te madhe te dites ,kuzhine dhe ballkon.Ka nxemje qendrore,parkim dhe preferohet per familjar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =