Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave

Publikuar: Shtator 16, 2014 11:47 am | Tel.: +4523641511

Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave Leshoj banesen me qira afer Menzes se studentave

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap me qira banesë të mobiluar në qendër te Prishtinës, afër mensës se studentëve. Banesa ka dhomë të madhe, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë, ballkon. Ka të rinovuar kuzhinën, banjën, dritaret, dyert, parketin. Po ashtu ka nxehje qendrore, dhe parking. Çmimi sipas marrëveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39