Leshoj banesen me qira afer Universitetit AUK dhe Eulex 200€

Publikuar: Gusht 1, 2014 9:41 pm | Nga: Erzen | Çmimi: 200 | Tel.: 044202982

Leshoj banesen me qira afer Universitetit AUK dhe Eulex 200€ Leshoj banesen me qira afer Universitetit AUK dhe Eulex 200€ Leshoj banesen me qira afer Universitetit AUK dhe Eulex 200€ Leshoj banesen me qira afer Universitetit AUK dhe Eulex 200€

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne Toke Bashqe, shume afer Eulex-it, parkut te Toke Bashqes dhe universitetit AUK. Ndertesa ka perpara parkingun te rethuar po thuajse me 24 ore sigurim nga rojet e Eulex-it, ka supermarketin TopFresh perfundi,fushe tenisi,staza per te ecur e relaxuar etj. Transporti public eshte 1minute afer. Ndertesa eshte shume e qete pasi qe eshte vetem nje ndertes dhe ka kete renditje; koridor, banjo/WC, kuzhine me trepezari, sallon i cili mundet te shfrytezohet edhe si dhome fjetje, ballkon dhe me gjitha mobilet e reja. Ashensori punon 24ore pasi qe eshte me çip. Ne kete banes kush ka banuar kane qene jashtezakonisht te kenaqur. Banesa ipet vetem per afat te gjate, se paku 1vite. Çmimi eshte 200€ ne muaj Kontakto ne 044/202982 ose 045/430366

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39