Leshoj banesen me qira ne Prishtine per muajn KORRIK dhe GUSHT

Publikuar: Maj 31, 2014 1:57 pm | Nga: Agim | Tel.: +45 23 64 15 11

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira per muajn korrik dhe gusht.Banesa gjindet ne qender te Prishtines,afer menzes se studentave.Banesa i ka 80 m.kat.
I ka 2 dhoma gjumi,dhome dite ,kuzhine ,ballkon.Ka parking te perbashket.Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39