Leshoj banesen me qira ne Prishtine per muajn KORRIK dhe GUSHT

Emri Kontaktues: Agim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +45 23 64 15 11 | Data e Publikimit: 31.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira per muajn korrik dhe gusht.Banesa gjindet ne qender te Prishtines,afer menzes se studentave.Banesa i ka 80 m.kat.
I ka 2 dhoma gjumi,dhome dite ,kuzhine ,ballkon.Ka parking te perbashket.Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 1 =