Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës

Publikuar: Qershor 24, 2014 9:18 pm | Nga: banesa me qira | Çmimi: 250 | Tel.: 044600280

Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës rr. ,,MUSTAFË KRUJA,, mbrapa Teatrit Kombëtar afër ,,4 Llullat,,.Banesa eshtë në objekt të ri,është shumë mirë e mobiluar (me mobile të reja).Banesa ka ujë 24 orë.Banesa është në katin e parë ,përbëhet nga 1 dhomë gjumi ,dhomë dite me kuzhinë,banjo wc dhe 1 ballkon Çmimi 250€ në muaj.(depozita e obligar), Për info në tel 044600280 ose 049 860071

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39