Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës

Emri Kontaktues: banesa me qira | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044600280 | Data e Publikimit: 24.06.2014

Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës rr. ,,MUSTAFË KRUJA,, mbrapa Teatrit Kombëtar afër ,,4 Llullat,,.Banesa eshtë në objekt të ri,është shumë mirë e mobiluar (me mobile të reja).Banesa ka ujë 24 orë.Banesa është në katin e parë ,përbëhet nga 1 dhomë gjumi ,dhomë dite me kuzhinë,banjo wc dhe 1 ballkon Çmimi 250€ në muaj.(depozita e obligar), Për info në tel 044600280 ose 049 860071

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 1 =