Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës

Emri Kontaktues: [email protected] | Çmimi: 280€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044600280 | Data e Publikimit: 04.09.2014

Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës Lëshoj banesën me qira  në qendër të Prishtinës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës rr. ,,MUSTAFË KRUJA,, mbrapa Teatrit Kombëtar afër ,,4 Llullat,,.Banesa eshtë në objekt të ri,është shumë mirë e mobiluar (me mobile të reja).Banesa është në katin e dytë (2)(nuk ka lift),përbëhet nga 1 dhomë gjumi ,dhomë dite me kuzhinë,banjo wc dhe 1 ballkon(ujë24 orë) Çmimi 280€ në muaj.(depozita e obligar), Për info në tel 044600280 ose 049 860071

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 6 =