Lëshoj Banesën me qirra- Bul.Bill Klinton përball Santesë

Publikuar: Nëntor 10, 2014 7:57 am | Nga: Veton | Çmimi: 300 | Lagjja: Dardani | Tel.: 045888060

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrim i sendit

Banesa është e mobiluar dhe posedon :
1. Dhomën e ditës-Salloni,
2. Kuzhina,
3, 2 Dhoma gjumi
4. 2 Banjo
5 2 Ballkona

Gjendët në Bul.Bill Klinton përballë Santes katin 6-të me pamje kah rruga kryesore.Ashesori punon non stop dhe ka parking publik mbrapa banesës.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39