Lëshoj Banesën me qirra- Bul.Bill Klinton përball Santesë

Emri Kontaktues: Veton | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Dardani | Telefoni: 045888060 | Data e Publikimit: 10.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrim i sendit

Banesa është e mobiluar dhe posedon :
1. Dhomën e ditës-Salloni,
2. Kuzhina,
3, 2 Dhoma gjumi
4. 2 Banjo
5 2 Ballkona

Gjendët në Bul.Bill Klinton përballë Santes katin 6-të me pamje kah rruga kryesore.Ashesori punon non stop dhe ka parking publik mbrapa banesës.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 6 =