Leshoj bansën me qera, banesa ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking,

Publikuar: Maj 13, 2014 11:30 am | Nga: Artan | Çmimi: 300 | Tel.: 044666852

Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking, Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking, Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking, Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking,

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 78 m. katror, gjendet ne katin e dyte, rruga Nazim Gafurri perballe Agjencionit Antikorrupsion ose afer Shtepise se Pleqve.
I ka dy dhoma gjumi, nje dhome te ndejes me kuzhine, nje banjo,nje shpajz dhe nje terase, uje ka nonstop. Poashtu posedon parkingun e vet. Vend jashtezakonisht i qet per jetese. Oferta nuk vlen per student

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39