Leshoj bansën me qera, banesa ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking,

Emri Kontaktues: Artan | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044666852 | Data e Publikimit: 13.05.2014

Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking, Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking, Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking, Leshoj bansën me qera, banesa  ka dy dhoma gjumi, nje dhomë te ndejes me kuzhinë, parking,

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 78 m. katror, gjendet ne katin e dyte, rruga Nazim Gafurri perballe Agjencionit Antikorrupsion ose afer Shtepise se Pleqve.
I ka dy dhoma gjumi, nje dhome te ndejes me kuzhine, nje banjo,nje shpajz dhe nje terase, uje ka nonstop. Poashtu posedon parkingun e vet. Vend jashtezakonisht i qet per jetese. Oferta nuk vlen per student

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 3 =