leshoj dy banesa me qira ne ulpian

Emri Kontaktues: bujar | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044260260-049260260 | Data e Publikimit: 11.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj gasonjere me qira si dhe nje banes njedhomshe ne ulpijan afer fakultetit te bisnesit perball mocartit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =