Leshoj katin e shtepise me QERA ne lagjen e Universitetit

Publikuar: Qershor 6, 2010 4:32 pm | Nga: Visar | Tel.: 044331700

Leshoj katin e shtepise me QERA ne lagjen e Universitetit Leshoj katin e shtepise me QERA ne lagjen e Universitetit Leshoj katin e shtepise me QERA ne lagjen e Universitetit Leshoj katin e shtepise me QERA ne lagjen e Universitetit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ne qera jane te perfshira rryma, uji, mbeturinat si dhe ngrohja qendrore

Leshoj katin e shtepise te sapondertuar ne lagjen e Universitetit ne Prishtine afer Spitalit Mbrapa Arkivit te Kosoves.
Lagja eshte njera prej lagjeve me te bukura dhe me te qeta te kryeqytetit.
Banoret e lagjes jane njerez intelektual si profesor, doktor dhe ministra.

Kati i shtepise permbane:
75 m2 plus oborrin me 80 m2.
Eshte teresishte e mobiluar per banim apo per zyre sipas nevojes
Ka hyrje te veqante (shih ne foto)
Ka rruge nga pjesa e siperme si dhe rruga e re e cila eshte duke u ndertuar perballe objektit (15 metra larg objektit) mundesi e mire per te hapur lokalin me qera
Ka dhomen e fjetjes me dy shtreter dhe dy dollap
Ka dhomen e dites (sallonin) e madh se bashku me kuzhine
Salloni ka te gjitha mobiljet e nevojshme poashtu edhe kuzhina
Ka banjo me dush kabine.
Uje dhe rryme ka 24 ore pa nderprere (rryma mund te kete reduktime)

Cmimi per banim sipas marreveshjes
(nese behet kontrata per me gjate mund te kete zbritje ne cmim)

VEREJTJE: Ne cmim jane te perfshira rryma, uji, mbeturinat dhe ngrohja qendrore

Objekti eshte i lire prej dates 31 Qershor 2010

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39