Leshoj katin e shtepise me qera per femra

Emri Kontaktues: Rema | Çmimi: 00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344344910 | Data e Publikimit: 30.01.2019

Leshoj dhoma me qera per femra afer ambasades zvicrrane, me kushte dhe cmim te volitshem. Per info shtese ju lutem kontaktoni nr 044344910 ose ne viber +38344344910.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 8 =