Leshoj katin e shtepise me qira dy dhoma banjo dhe kuzhina

Emri Kontaktues: Rema | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044344910 | Data e Publikimit: 30.01.2019

Leshoj katin e shtepise me qira per femra afer ambasades zvicrrane me kushte shume te mira per banim me cmim te volitshem. Ne cmim perfshihem te gjitha shpenzimet uje berllog dhe wifi pa ndonje pagese shtese (perveq shpenzimet e rrymes e cila perjestohet me nr e banoreve) per informata shtese ju lutem kontaktoni nr e tel. Permes viber +38344344910

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 9 =