Leshoj katin e shtepise me qira dy dhoma banjo dhe kuzhina

Publikuar: Janar 30, 2019 12:26 am | Nga: Rema | Çmimi: 50 | Tel.: 044344910

Leshoj katin e shtepise me qira per femra afer ambasades zvicrrane me kushte shume te mira per banim me cmim te volitshem. Ne cmim perfshihem te gjitha shpenzimet uje berllog dhe wifi pa ndonje pagese shtese (perveq shpenzimet e rrymes e cila perjestohet me nr e banoreve) per informata shtese ju lutem kontaktoni nr e tel. Permes viber +38344344910

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39