Leshoj lokal me qera

Publikuar: Maj 19, 2013 12:00 am | Nga: agim | Çmimi: 300 | Tel.: 044 317 550

Leshoj lokal me qera Leshoj lokal me qera Leshoj lokal me qera

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokal 65m2 me qera ne prishtine afer QENDRES SHENDETSORE NR 4 te sapondertuar ne prishtine.Lokali ka qene barnatore me pare edhe eshte I pershtatshem per qdo veprimtari mjeksore si:barnatore,laborator per analiza,pediatri,stomatologji etj.Lokali ka dy WC te veqanta dhe dy hyrje te veqanta I mundshem te ndahet ne dy lokale.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39