LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE

Publikuar: Maj 4, 2017 12:06 pm | Nga: Dekla | Çmimi: 250 | Tel.: 044809206

LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokalin me qera ne lagjen Dardania Prishtine , lokali ka 20 m2 dhe ka pozite shum te pershtatshme sic shihet edhe ne foto

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39