Leshoj lokalin me qera 12 m2

Publikuar: Qershor 3, 2013 9:26 am | Nga: vali | Tel.: 044 244 455

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokalin me qera i cili gjindet tek plepat , tregu i gjelbert ne Prishtine ( ku jan te vendosur taksiset ) , lokali eshte vend shum aktraktiv per biznes dhe eshte shum i frekuentuar, eshte 12m2 ,per qdo info apo qe doni ta vizitoni lokalin mund te me telefononi ne tel 044 244 455 .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39