LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES

Publikuar: Shkurt 6, 2016 2:03 pm | Nga: eki | Tel.: 044 248 455

LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 23 afer Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2 dhe posedon nxemje qendrore, banjo dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39