Leshoj lokalin me qera

Publikuar: Mars 12, 2013 6:26 pm | Nga: Musa | Çmimi: 250 | Tel.: 049-381-785

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokalin me qera ne Fushe Kosove 70m2,eshte ne lokacion te pershtatshem dhe mjaft te frekuentuar,sepse ndodhet afer shkolles fillore “Selamn Riza”dhe afer shkolles se mesme “Hivzi Sulejmani”.
Na kontaktoni ne kete numer: 049-381-785

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39