Leshoj lokalin me qera

Emri Kontaktues: Valon | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044508453 | Data e Publikimit: 05.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines.
Lokali gjendet perballe hotel Prishtina dhe eshte i renovuar se voni.
Eshte shume i pershtatshem per biznes.
Per me shume info me kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 5 =