Leshoj lokalin me qera ne Ulpian, mbrapa AAK.

Emri Kontaktues: Dini | Çmimi: 500€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 545 195 | Data e Publikimit: 24.10.2018

Lokali eshte ne katin perdhes. Ka ka 65m2, eshte i ndrequr mir dhe mund te perdoret per zyre, ordinance apo lokal. Lokali leshohet me qera nga pronari. Depoziti i obliguar. Per me shum informata lajmrohu ne telefon ose ne viber. Numri i tel 049 545 195.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 0 =