Leshoj lokalin me qera, te kompleksi Lesna, perballe Falultetit Filologjik.

Publikuar: Shkurt 8, 2016 1:59 pm | Nga: Neziri | Tel.: 044 158 808

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokali ka siperfaqe 50 m2. dhe eshte i pershtatshem per zyre pune/biznesi, por mund te shfrytezohet edhe per banim. Ka dy dhoma, koridorin, banjo dhe terasen. Eshte i lidhur me sistemin e ngrohjes qendrore nga Termokos. Mobilimi i lokalit mund te behet sipas kerkeses.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39