LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES

Emri Kontaktues: Nusret | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/184-661 | Data e Publikimit: 06.09.2014

LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj me qera banesen 82m2 në lagjen Dardania perball shkollës fillore “Dardania” në lagjen Dardania në Prishtinë.Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi posedon Tv ,rrjetin kabllor digital-internet,nxemje qendrore etj.Preferohet per qift familjar dhe nderkombetar.Kontakt.044/184-661

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 3 =