LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES

Emri Kontaktues: Nusret | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 184 661 | Data e Publikimit: 30.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryeore te AAK-ja.Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi.Preferohet per qift familjar dhe nderkombetar.Kontakt. 044 184 661

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 5 =