Leshoj me qera banesen per dy jave, nje muaj apo tre muaj

Publikuar: Qershor 2, 2014 4:51 pm | Nga: Hava Fetahu | Lagjja: k.e diellit 2 | Tel.: 044398932

Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera banesen tredhomeshe ne K.e diellit 2.Banesa eshte komplet e mobiluar ka tv kabllor , internet, 24 ore uje, dhe gjendet ne katin e pare te nderteses.
Banesa eshte super e pershtatshme per bashkeatdhetare qe vijne per pushime.Banesa leshohet per dy jave me 250 euro, per nje muaj 400 euro dhe per tre muaj nga 300 euro per muaj.Pagesa behet me dorezimin e qelesave.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39