Leshoj me qera banesen per dy jave, nje muaj apo tre muaj

Emri Kontaktues: Hava Fetahu | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044398932 | Data e Publikimit: 02.06.2014

Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj Leshoj me qera banesen per  dy jave, nje muaj apo tre muaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera banesen tredhomeshe ne K.e diellit 2.Banesa eshte komplet e mobiluar ka tv kabllor , internet, 24 ore uje, dhe gjendet ne katin e pare te nderteses.
Banesa eshte super e pershtatshme per bashkeatdhetare qe vijne per pushime.Banesa leshohet per dy jave me 250 euro, per nje muaj 400 euro dhe per tre muaj nga 300 euro per muaj.Pagesa behet me dorezimin e qelesave.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 8 =