Leshoj me qera dhome per studente

Publikuar: Tetor 3, 2017 8:05 am | Nga: Rema | Çmimi: 00 | Tel.: +37744344910

Leshoj me qera dhome per studente Leshoj me qera dhome per studente Leshoj me qera dhome per studente Leshoj me qera dhome per studente

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofroj dhoma me qera afer ambasades zvicrrane me kushte dhe cmim shume te volitshem, per informata te tjera ju lutem kontakto nr ne viber +37744344910

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39