Leshoj me qera katin e pare te shtepise me hyrje te veqante

Emri Kontaktues: Rema | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/344910 | Data e Publikimit: 22.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj katin e pare te shtepise me qera afer ambasades zvicrrane per studente (femra). Kati i shtepise eshte me hyrje te veqante si dhe wireless pa pagese shtese, Cmimi 50 euro per person. Per informata shtese kontakto 044/344910.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 5 =