Leshoj me qera : Qendra Sportive, Motel-Restaurant Qamerlia

Publikuar: Shtator 22, 2014 11:43 am | Nga: Bajram Krasniqi | Tel.: 044 112 070

Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Motel-Restaurant Qamerlia gjendet ne periferi te prishtines ne magjistralen Prishtine-Llukar 4 km larg nga Prishtina eshte e paisur me qendra sportive, futbolli madh, futbolli i vogel, fusha e tenisit, fusha e basketbollit dhe kendi i lojrave per femije

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39