leshoj me qira banesen ne bregun e diellit

Publikuar: Dhjetor 19, 2017 6:20 pm | Nga: bleron | Çmimi: 350 | Tel.: 049400958

leshoj me qira banesen ne bregun e diellit leshoj me qira banesen ne bregun e diellit leshoj me qira banesen ne bregun e diellit leshoj me qira banesen ne bregun e diellit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshohet me qira banesane bregun e diellit 100m2 ne katin e 6 ndertesa ka lift banesa eshte e mobiluar komplet me nxemje qendrore ka 3 dhoma ,2 banjo , sallon dhe kuzhine qmimi 350 euro po ashtu kur vendoset te merret banesa duhet te lihet nje depozit prej 350 euro nr i telefonit 049400958

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39