Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

Publikuar: Qershor 8, 2018 4:03 pm | Nga: Nusret | Çmimi: 250 | Tel.: 044184661

Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj me qira banesen 45m2 në Ulpian në rrugën kryesore te AAK-ja. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi. Preferohet për familjar dhe ndërkombëtar.
Kontakt.: 044/184-661

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39