Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

Emri Kontaktues: Nusret | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044184661 | Data e Publikimit: 08.06.2018

Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

Lëshoj me qira banesen 45m2 në Ulpian në rrugën kryesore te AAK-ja. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi. Preferohet për familjar dhe ndërkombëtar.
Kontakt.: 044/184-661

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 4 =