Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës

Publikuar: Korrik 1, 2018 3:49 pm | Nga: Nusret | Çmimi: 250 | Tel.: 044184661

Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar ne teresi. Preferohet per çift familjar dhe nderkombetar. Kontakt. 044184661

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39