Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian

Publikuar: Korrik 16, 2017 10:08 am | Nga: Nusret | Çmimi: 250.00 | Tel.: 044/184-661

Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera banesen komode 45 m2 në lagjen Ulpiana te rruga kryeore te AAK-ja ne Prishtine.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet etj. Preferohet per familjar dhe nderkombetar. Kontakt.:044/184-661.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39