Leshoj me qira Depon 350m 2

Emri Kontaktues: Ramiz | Çmimi: 0000€ | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 044169702 | Data e Publikimit: 13.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qira Depon 350 m2me 9 ari parking dhe me rethoj i pershtatshem per qdo biznes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 6 =