Leshoj me qira dhomen per 3 vajza

Publikuar: Nëntor 1, 2014 2:37 pm | Nga: Rema | Çmimi: 60 | Tel.: 044/344-910

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj nje dhome per 3 vajza me kushte shume te mira, afer ambasades zvicrrane. Kati perban dy dhoma kuzhin te vecante, dy ballkona, banjo dhe wifi pa pagese shtese. Cmimi 60 Euro/person. Ne cmim jane te perfshira te gjitha shpenzimet. Per informata shtese kontakto 044/344910.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39