Leshoj me qira dhomen per 3 vajza

Emri Kontaktues: Rema | Çmimi: 60€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/344-910 | Data e Publikimit: 01.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj nje dhome per 3 vajza me kushte shume te mira, afer ambasades zvicrrane. Kati perban dy dhoma kuzhin te vecante, dy ballkona, banjo dhe wifi pa pagese shtese. Cmimi 60 Euro/person. Ne cmim jane te perfshira te gjitha shpenzimet. Per informata shtese kontakto 044/344910.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =