Leshoj me qira lokain 100m2 ne lagjen e Muhaxherve

Emri Kontaktues: Eroll | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045547979 | Data e Publikimit: 31.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokalin me qira ne lagjen e Muhaxherve. Lokali eshte 100m2 dhe ka banjo dhe podrum.
Cmimi te volitshem sipas marreveshjes
Per informata me te hollsishme mund te kontaktoni ne numrin
045/547-979

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 8 =